Mama testuje – Nivea Q10

Chciałam się dziś z Wami podzielić wrażeniami po wytestowaniu kosmetyków z serii Nivea Q10.

Niveaq10

Chociaż na codzień jestem wierna raczej innej marce, to bardzo mnie zaciekawił jeden z najnowszych produktów Nivea Q10 jakim jest Serum Perły Młodości, dlatego zdecydowałam się na udział w kampanii Nivea dla Blogerów. Do przetestowania również otrzymałam Krem Przeciwzmarszczkowy Na Dzień z tej samej serii.

Niveaq10 perły młodości serum

Po miesiącu używania mogę powiedzieć, że obydwa produkty dobrze się rozsmarowują i szybko wchłaniają. Nie zostawiają tłustej warstewki na skórze, więc, dlatego bardzo dobrze się sprawdzają jako baza pod makijaż, nie rolując się w tandemie z moim podkładem. Poza tym warto podkreślić, że nadają skórze świetne długotrwałe nawilżenie. Nie używałam osobno, ale w duecie wypadają super. Na mojej mieszanej i przesuszonej miejscami cerze długo utrzymywał się efekt nawilżenia. Produkty są ani za ciężkie ani za lekkie. Po prostu w sam raz.

Kremy przeznaczone są dla kobiet w wieku 30-49, dlatego dla mnie to ideany moment, żeby zacząć dbać o przeciwzmarszczową profilaktykę, a po przetestowaniu tych produktów mogę stwierdzić, że jest bardzo możliwe, że zaprzyjaźnię się z tą serią na dłużej.

Po tym raczej jednak krótkim okresie używania, ciężko mi jest ocenić przeciwzmarszczową skuteczność, czy to serum czy kremu na dzień, ale dzięki pozostałym cechom tych produktów mogę napisać, że jestem na prawdę pozytywnie zaskoczona i jeśli ktoś zastanawia się nad stosowaniem kremu o podobnym przeznaczeniu, to zachęcam do wypróbowania serii Nivea Q10, może i wam przypadnie ona do gustu.

 

 

2,984 total views, 2 views today